březen 2024
  • Březen - měsíc čtenářů
  • LiStOVáNí.cz: Zahrada (Jiří Trnka)
  • LiStOVáNí.cz: Kluk z kostek (Keith Stuart)
  • Francouzský klub 2024 / Ženeva mezi vodou a horami
  • Březen - měsíc čtenářů
  • Knihovna ženám k MDŽ: Mám toho hodně ale nemám co na sebe aneb Jak zatočit s plnou skříní
  • Bookstart - S knížkou do života - Velikonoce

Obchodní podmínky a Knihovní řád

Identifikační údaje provozovatele prodejního místa a poskytovatele služeb:

Městská knihovna v Třebíči
Hasskova 102/2
674 01 Třebíč

ID datové schránky: 3yfgcf7
Tel.: +420 568 619 520
E-mail: knihovna@knihovnatr.cz
Webová stránka: https://www.knihovnatr.cz

Podmínky

Tyto obchodní podmínky platí při online platbách v knihovním katalogu https://trebic.tritius.cz prostřednictvím služby ComGate. Čtenář / uživatel knihovny může uhradit poplatky dle Knihovního řádu, příloha č. 6 Ceník služeb, poplatků a náhrad.

Veškerá finanční plnění jsou uvedena v českých korunách (CZK). Městská knihovna v Třebíči není plátcem DPH.

Tyto obchodní podmínky včetně jejich součástí jsou platné a účinné okamžikem zveřejnění na webové stránce Obchodní podmínky. Městská knihovna v Třebíči jako poskytovatel knihovnických a informačních služeb je oprávněna tyto obchodní podmínky jednostranně měnit podle aktuálně platného Knihovního řádu . Změna Knihovního řádu a obchodních podmínek nabývá platnosti a účinnosti okamžikem zveřejnění na webu poskytovatele knihovnických služeb. Zaplacením čtenář / uživatel bez výhrad přijímá veškerá ustanovení Knihovního řádu a těchto obchodních podmínek. Poplatky za registrace a provedené služby nelze vracet.

Využitím platební brány uživatel souhlasí s Obchodními podmínkami ComGate a bere na vědomí zásady ochrany osobních údajů. Městská knihovna v Třebíči zjišťuje, zpracovává, uchovává, archivuje a likviduje osobní údaje čtenářů a uživatelů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, a Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů (General Data Protektion Regulation, GDPR). Registrovaný čtenář je oprávněn požadovat výpis shromažďovaných osobních údajů.

Podrobně viz Knihovní řád, příloha č. 3 GDPR Ochrana osobních údajů čtenářů , jejíž součástí je účel, rozsah, archivace a likvidace osobních údajů čtenářů a uživatelů.

Platba

Online platby jsou zajištěny platební bránou ComGate . Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány. Městská knihovna v Třebíči jako poskytovatel knihovnických a informačních služeb žádným způsobem do průběhu platby nezasahuje a nemá v žádném okamžiku přístup k platebním údajům plátce.

Platba kartou jako nejrychlejší způsob zaplacení online.

Do rozhraní platební brány ComGate je zadáno číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla u podpisovém proužku na zadní straně karty. Platba je zabezpečena standardem 3D Secure a můžete být vyzváni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Více o platebních metodách a procesu platby viz na ComGate https://www.comgate.cz/funkce-platebni-brany

Kontaktní údaje:
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz

Návod na placení prostřednictvím platební brány Comgate

Registrační a sankční poplatky podle Knihovního řádu, příloha č. 6 Ceník služeb, poplatků a náhrad . Lze uhradit následujícími způsoby:

• bezhotovostně prostřednictvím platební brány Comgate
  • platební kartou ve vybraných odděleních a pobočkách
  • v hotovosti na všech odděleních

Online platby prostřednictvím zabezpečené platební brány společnosti ComGate je možné uskutečnit z jakéhokoliv zařízení s připojením na internet. Platba může být provedena po přihlášení do příslušného čtenářského konta v knihovním katalogu Tritius Třebíč .

Jak se přihlásit do čtenářského konta

Přihlášení probíhá jedním ze zvolených způsobů:

1. zadáním čísla čtenářského průkazu nebo e-mailu a PIN
  2. zadáním čísla čtenářského průkazu nebo e-mailu a heslo/datum narození ve tvaru RRMMDD.

POZOR: čtenář s PIN nemůže jako heslo použít RRMMDD.

Po přihlášení se pod jménem čtenáře objeví informace o případných dlužných poplatcích. Jedním klikem dojde k propojení s platební bránou Comgate.

Jiným způsobem je rozkliknutí roletky u jména čtenáře s přehledem informací o čtenářském kontu. Jednou z položek jsou „Moje poplatky“. Po kliknutí na položku se zobrazí stav poplatků a políčko k úhradě. Po dalším rozkliknutí políčka je čtenář přesměrován přímo na platbu dlužné částky.